Zirve Sohbet

Ana Sayfa / Zirve Sohbet

Zirve Sohbet

admin     26-05-20     Genel     Zirve Sohbet     382 Defa Okundu

Zirve Sohbet

 

İnsanların birbirleri ile kurabildikleri en etkili iletişim yolu Sohbetyolu dur. Zirve Sohbet et asırlar boyu günlük yaşantımıza giren yegâne unsurdur. Lehçeleri farklı olan milletler kendi aralarında iletişimi dil ile sağlayabildikleri için günlük yaşamda sık kullanılır hale getirmişlerdir. Nitekim biz insanlar kendimizi ifade edebilmek adına toplumda chat adına sürekli iletişim kurmak gerekmekteyiz.

Sohbet Etmek

Düşünseniz ya yalnız tek başına ıssız bir yerdesiniz ve  yanınızda kimse yok. İletişim kurabilceğiniz insan yok konuşabileceğiniz başka muhabbetlere ortak edebileceğiniz hiç kimse yok. Peki ne yapardınız? Sıkılmaz mıydınız? Tabi ki sıkılırdınız. Artık herşey çok kolay
yapılan bir araştırmaya göre çevresiyle uyum içerisinde yaşayan insanların yaptıkları tek aktivite sohbet etmek
neden mi? Çünkü bireylerin kendi aralarında ki uyum bunun bir gereğidir. Chat yapmak isteyen insanların her daim her ortamda konu ne olursa olsun konuşmaya ihtiyacı vardır.
Bir kadının evde yalnızken konuşağı kimse olmadığı için, fikir arayışlarına girmektedir.
Altın günleri ve sohbet günleri yapılır. Konu komşu gelir poğaçalar börekler çörekler kısırlar yapılır aslında buna halk dilinde kısır günü yada gün yapıyoruz da denilir. Maksat bişeyler yiyip içmek değildir esasında, muhabbet etmek dir . Çünkü kadınların konuşabileceği ortalama kelime miktarı bellidir .
Erkekler ise durum biraz daha farklı boyuttadır. Erkeklerin başkaları ile konuşmak isteyeceği şartlar kişiler kadınlara göre daha farklıdır. Kahvehaneler parklar sanayi gibi bir çok ortamda her koşulda Zirve sohbet et edilir.

Hem gerçek dünyada hem de sanal dünyada chat çok yaygındır. Özellikle bizim toplumumuz chat yapma merakı kişiden kişiye göre değiştiği için, bir çoğumuzun gerçek dünyadan kopup sanal dünyada konuşma isteği oldukça fazladır. Bunun bir örneği internette son zamanlarda yaygınlaşan Chat sitelerinde ki sayıların artışıdır.
gün geçmiyor ki bir çok reklam sitelerinde yeni bir sohbet sitesinin varlığından haberdar edilmesi için gereken koşulların sağlandığını görmekteyiz. İnternet aramalarında Sohbet kelimesi ile site kasmak Sık sık karşımıza çıkan etiketler bunun bir neticesidir. Çünkü inşamız muhabbet edebileceği yeni mekan ve ortamların geliştirilebilmesi için elinden gelen çabayı sarfetmektedir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown