Sohbete Bağlan

Sosyal İmleme Nedir


Sosyal İmleme Nedir

Seo’nun olmazsa olmazlarından olan backlink çalışmaları sitelere enerji niteliginde vitamin verir yani siteler backlink çalışması ile güçlenir özgün kaliteli içeriklede desteklenerek istenilen konumlara ulaşabilir.

Arama motorları bir anahtar kelime için bir site alaka hesaplamak, onlar o siteye KALİTE gelen bağlantıların sayısını düşünün. Bu yüzden sadece gelen linkler almaya memnun olmamalı, bu gelen link kalitesinin önemli olduğunu.
Bir arama motoru sitelerin içeriği bir bağlantı KALİTE belirlemek için inceliyor. Sitenize gelen bağlantılar, ve diğer sitelerden gelince bu siteler sitenize içerik ile ilgili var, bu gelen bağlantılar sitenizdeki alakalı olarak kabul edilir. gelen bağlantılar ilgisiz içeriğe sahip sitelere bulunursa, onlar daha az alakalı olarak kabul edilir. Gelen linklerin alaka, kalite daha yüksektir.


Sosyal imleme Nasıl Yapılır

Örneğin, bir webmaster, yetim kedi kurtarma hakkında bir web sitesi var ve araba yarışı ile ilgili bir siteden link demek daha bir arama motorunun değerlendirmesini ilgili olurdu o kedi ile ilgili bir başka web sitesi, bir backlink aldı. Daha alakalı site backlink daha iyi kalite, web sitenize geri bağlantı olduğudur.

Arama motorları web sitelerini, bir oyun alanı var ve zaman içinde yavaş yavaş inşa doğal bağlantılar için bakmak istiyorum. daha yüksek bir sıralama elde etmek denemek bir web sayfasında bağlantılar işlemek için oldukça kolay iken, diğer web sitelerinden gelen dış bağlantıların bir arama motoru etkilemek için çok daha zordur. Bu da bir sebebi, bir arama motorunun algoritması içine öyle çok da geri faktör. Son zamanlarda, ancak, kalite gelen bağlantılar için bir arama motoru kriterlerine gibi otomatik olarak gizli bağlantılar veya Tek amacı gelen sağlamaktır oluşturulan sayfaları gibi aldatıcı veya gizli teknikler, bu gelen bağlantılar elde etmeye çalışıyor vicdansız yöneticileri sayesinde, hatta zor aldı web sitelerine linkler. Bu sayfalar çiftlikleri denir ve bunlar sadece arama motorları tarafından dikkate alınmamıştır, fakat sitenizi tamamen yasaklandı alabilir bir bağlantı çiftlik bağlantı.


Sosyal İmleme İçin Backlink Almak

Kalite geri elde etmek için bir neden web sitenize gelen ziyaretçileri ikna etmektir. Eğer bir web sitesi kurmak olamaz ve o zaman insanlar bir şekilde işaret vermeden web sitenizi bulmak umuyoruz. Muhtemelen siteniz hakkında orada kelime çıkmak zorunda kalacaklar. Tek yönlü yöneticileri bağlantı karşılıklı aracılığıyla eskiden kelime çıktı. bir an için bağlama hakkında karşılıklı konuşalım.

Bağlantı karşılıklı hakkında bu son birkaç ay içinde çok tartışma var. Son güncelleme Google olarak, karşılıklı bağlantıların arama motorunun son filtre hedeflerden biri idi. Birçok web yöneticileri tarafindan gelen bağlantıların çokluğu ile sitenizin sıralamasını yükseltmek için, karşılıklı link değişimi üzerine kabul etmişti. Bir link değişimi, bir webmaster kendi web sitesinde başka bir web yöneticileri web sitesine puan ve tersi bir bağlantı yerleştirir. Bu bağlantıların çoğu, sadece ilgili değildi, sadece indirimli edildi. Çok alakasız gelen bağlantıyı göz ardı ederken, giden bağlantılara hala birçok web sitelerinin alaka puan sulandırma, saydım var. Bu pek çok web sitesi Google’ın harita bırakmak için neden oldu.

Biz karşılıklı bağlantıları olan dikkatli olmak gerekir. bağlantılı olmakla sitelerin sadece popülerlik ile ilgileneceğiz eserlerinde bir Google patent var ama bir sitenin kendi web sitesinden veren ve aynı zamanda ne kadar güvenilir. Bu sadece kötü bir elma bağlantı için arama motoru ile belaya olabilir anlamına gelecektir. Biz hangi biz değişim bağlantılar anda choosier edilerek arama motoru algoritması bu geleceği değiştirmek için hazırlanıyor başlayabilir. ile bağlantı sadece ilgili siteler ve sitelerin bir sayfadaki giden bağlantıları ton yok, ya da siteleri siyah şapka SEO teknikleri uygulama yok seçerek, daha iyi bir şans olacak bizim karşılıklı bağlantıları olmaz indirimli olmak.

Birçok web yöneticileri birden fazla web sitesi var. Bazen bu web sitelerini bazen değil, ilişkilidir. Ayrıca aynı IP üzerinde birden fazla web sitesi birbirleriyle konusunda dikkatli olmak gerekiyor. size bir şey balık yapmaya çalışıyorsun bir arama motoru gibi görünebilir gibi, size zarar verebilecek yedi ilgili web sitelerinde, sonra bir sayfada söz konusu web sitelerinin her bir bağlantı varsa. Birçok yöneticileri bu şekilde geri işlemek için çalıştık; ve aynı IP adresine sahip sitelere çok fazla bağlantı olarak bombalama backlink denir.

Bir şey kesin: birbirleriyle siteleri arama motoru açıdan size yardımcı olmuyor. Eğer ilk etapta sitelerinizi birleştirmek isteyebilirsiniz tek sebebi ziyaret etmek için ek kaynak ile ziyaretçiler sağlamak için olabilir. Bu durumda, muhtemelen, web sitelerini başka bir bağlantı ile ziyaretçilerine sunmak için ama minimumda aynı IP adresine bağlanan birçok örneğini tutmaya çalışın tamam olurdu. Burada bir sayfa ve bir ya da iki bağlantılar muhtemelen orada zarar vermez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar