Sohbete Bağlan

Sesli Siteler


Sesli Siteler

Sesli Siteler ve Sohbet Odaları, Sohbet, ülkemizde kötü gözle bakılan bu tür websitelerin aslında sanıldığı kadar kötü bir amacı olmadığını belirtmek istiyoruz. Maalesef bazı kötü kişilerce yapılan tutum sonucunda chat sistemlerinin adının kötüye çıktığını üzülerek gördük.

Chat sistemi aslında bundan önce insanların sosyalleşmesini, kelime haznesinin gelişmesini ve dahasını sağlamaktaydı. Lakin bazı kötü amaç güden kişilerin küçük yaşta çocukları kandırması gibi olaylar yaşandığından sonra bakış net bir şekilde : (KÖTÜ) oldu. Gelin birlikte bu sistemlerin aslında iyi mi kötü mü olduklarını düşünelim.
BU sistemlerde dilerseniz sosyallik kazanabileceğiniz gibi şehrinizde olan bayan/erkek arkadaşlarınızı da bulabilirsiniz. Sohbet ve chat sistemi sayesinde arkadaşlarınızla bu siteler üzerinden güvenli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Özel Sohbet odaları sayesinde kelime haznesi gelişmesine yardımı dokunabileceği gibi, bu sistemler üzerinden de takıldığınız konuları danışabilir veya sorabilirsiniz. Bu ve bunun gibi bir çok işe yarayan chat sistemleri aslında toplumun baktığı gibi kötü değil, aksine iyi bir konumda yer almalıdır. Çünkü akıllarda kurulan chat sistemleri mutant bir düşünce ile ilerlemekte. Lütfen artık uyanın!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar