Sanal Sohbet

Ana Sayfa / Sanal Sohbet

Sanal Sohbet

admin     08-05-20     Sohbet Odaları     Sanal Sohbet     340 Defa Okundu

Sanal sohbet

Corona Virüs Pandemi sonrasında ülkemizde insanların evde kalmasına vesile olurken, Sohbet Sitelerine girişi bahaneleri internet popülaritesini son zamanlarda Artmasına sebep oldu  İnternet ağı üzerinde Chat ve mobil sohbet imkânı sunan Sanal sohbet site sayısı onbileri buldu; Bunun yanı sıra Sohbet eden kullanıcıların büyük çoğunluğu kendileri hakkında bilgileri sır gibi saklıyorlar

Sanal Sohbet sitelerinin artması neticesinde birçok araştırmada gündem de yerini aldı Yapılan araştırmaların birçoğunda, çarpıcı neticeler bulundu. Ankara İzmir ve İstanbul’da internet kafelerde yapılan anketlere göre sohbet edenlerin ekserisin internet ortamında cinsiyet değiştiriyor. Erkeklerin büyük bir bölümü kendilerini, mobil  bayan sohbet kullanıcılarına göre gizli tutmuyor ancak birçok bayan sohbet kullanıcının web internet ortamlarında kendilerini gizleme gayreti içerisine giriyorlar.

Sanal sohbet Tutkunları

Sanal Sohbet ve Chat tutkunları sadece cinsiyetlerini değil, yaşlarını, mesleklerini, isimlerini ve hatta bulundukları şehirlerin isimlerini gelir ve beğenmediği fiziksel özelliklerini de değiştiriyorlar.
Çocukların işi gücü oyun, gençler işi gücü son zamanlarda sohbet siteleri arayarak geziyorlar. Aile sırlarını pazara çıkaranlar da az değil. İnternetten bilgiye ulaşmak isteyenlerin sayısı mı?

Devede kulak! Hepsi yalan bu doğru
Sohbet odaları na katılanların yüzde 33i yaşını, yüzde 38si cinsiyetini, yüzde 32i mesleğini, yüzde 77si adını ve yüzde 55ü de fiziksel özelliklerini değiştiriyor: Kadın rumuz isimlerine itibar fazla Erkekler de sohbet yolu ile kurulan ilişkilerde beklenenin üstünde cinsiyet değiştiriyor. Kadın adı kullanarak daha kolay arkadaş ediniyor ve karşısındaki adamı işletip kafa buluyorlar. Maksat sevgili bulmak Araştırma sonuçlarına göre, internet kullanıcılarının büyük bölümü sohbet odalarına arkadaş ya da sevgili bulmak için giriyor. Tabi Son zamanlarda sohbet sitelerinden tanışıp evlenen insanların sayısı da her geçen gün artıyor.
Ancak sohbet yolu ile arkadaş yâda sevgili bulmaya çalışan bilgisayar kullanıcılarından çok azı gerçek hayatta buluşuyor. İnternet cafe sahipleri de ergenlik çağındaki gençlerin bu tür sitelere girdiklerini doğruluyorlar. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki İnternetten Sohbet yolu ile tanışıp arkadaşlıklar kurmak evlenmek sevgili bulmak çok basitleşti. Sizler Fiziksel olarak tanımadığınız inşalarla iletişim seviyenizi koruyunuz. Sonuçta kimse kimsenin fikirlerine ve düşüncelerine saygılı olmayabilir

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown