Olgun Bayan Sohbet

Ana Sayfa / Olgun Bayan Sohbet

Olgun Bayan Sohbet

admin     27-05-20     Genel     Olgun Bayan Sohbet     57 Defa Okundu

Olgun Bayan Sohbet

 

Son zamanlarda yapılan internet aramalarını göz önünde bulundurduğumuzda genç erkeklerin olgun bayan sohbet odalarına girme düşünceleri her geçen gün artmaktadır. Nitekim böyle arama sonuçlarının arama motorlarında ki yeri ve önemi büyüktür.
Yaşı kemale ermiş insanların sanal dünya da girebileceği ve sohbet edebileceği çok az site vardır.
Kimileri güvelindir gizli sohbet ve kaliteli sohbet ortamının olmadığından dert yanmaktadır. Bizler sizler için hazırladığımız Olgun Bayan Odaları Kullanıcılarımızın Talepleri doğrultusunda oluşturduk ve hayata geçirdik.

Gizli Sohbet

Evet, Siz gerçeksiniz ama internet dünyasında sahte insanlar var, sizi gizli sohbet odaları ile tanıştırmak istiyoruz burada rahatça sohbet edebilirsiniz. 35+ Yaş üzeri olgun bayan sohbet odaları ile bu tadı doyasıya çıkarın.

Sohbet Odaların da Aşağıda ki Kurallara uyalım

Sohbet salonlarında genel alanlarında veya özel mesajlaşmalarda, genel ahlak, görgü ve toplum kurallarına uygun olmayan, huzur bozucu davranışlarda bulunulamaz.

Sohbet odalarında ve salonlarda arka arkaya ve sürekli olarak sözcükler veya cümleler girilemez (flood), spor takımlarına yönelik tezahüratlar yapılamaz.

Küfür etmek, rencide, ırkçı, tahrik ve tehdit edici davranışlarda bulunulamaz, reklam ve ticari amaç güden bildiriler, mesajlar gönderilemez.

Türkiye Cumhuriyeti Anayasa’sında belirtilen yasalara, uluslararası anlaşmalara aykırı, kanundışı faaliyetleri destekleyen, siyasi propaganda yapan mesajlar yazılamaz.

Sohbet alanlarında veya mesajlarda büyük harf kullanmak sanal ortamda “bağırmak” anlamına gelmektedir, dilbilgisi kuralları uyarınca gerekmedikçe büyük harf kullanmaktan kaçınınız.

Gerektiği zaman sohbet ortamı düzenini bozan kullanıcıyı operatörlerimize ya da adminlerimize şikâyette bulunabilirsiniz

Diğer kullanıcıların kişisel bilgisayarlarındaki özel bilgilerine, programlara veya dosyalarına zarar verecek bilgi veya programlar paylaşıma açılamaz ve bu tür programlar kullanılamaz.

Adminler gerek gördükleri hallerde kullanıcıların nicklerini yasaklama, hakkına sahiptir.

Kanallarda Clone,Trojan,Bot v.b. bulundurmak, sunucu genelinde başka server, servis sağlayıcı,web site reklamı yapmak, kanal topiclerinde IRC/Web Reklamı yapılamaz.

#help kanalı dışında verilen anlamını bilmediğiniz komutları kullanmayınız..

Sunucumuz üzerinde IRCop,Global operatör ve Adminler de dahil olmak üzere hiç kimseye nickinizin infosunda yer alan mail adresinizin şifresini, nickinizin şifresini vermeyiniz

Tüm kullanıcılar adminden gelen uyarıları dikkate almalı ve bunlara uymalıdır.

Sohbetyolu.Net, yukarıda belirtilen kurallara uyulmadığı takdirde gerekli müdahalelerde bulunma, kullanıcıyı sohbetten çıkarma, sohbet odalarını kapatma ve gerekli görüldüğü takdirde “Hukuki Takip” başlatma hakkını elinde bulundurmaktadır.

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Mobil Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet -