Sohbete Bağlan

Öğretmen Sohbet Odası


Öğretmen Sohbet Odası

Öğretmen Sohbet Odası

Kamuda çalışan öğretmenlerimiz; sizler bizlerin geleceğini oluşturan mihenk taşlarısınız. Eğitim kurumlarında yaptığınız çalışmalar sonrasında neler yapıyorsunuz? Kendinize vakit ayırıyor musunuz? Akşamları sohbet edebilecek arkadaş mı arıyorsunuz? Öğretmensiniz ancak bunu gizleyip sanal sohbet de yerinizi almak mı istiyorsunuz? Ülkemizde bulunan tüm Bay ve bayan öğretmenlerin sohbet edip dostça eğlenebileceği sohbet odaları siz değerli öğretmenlerin hizmetindedir. Bayan Öğretmen Sohbet Odası İle bu ana ortak olmak artık eğitim sonrası evinizde mobil olarak bağlanarak katılım sağlayabilirsiniz.

Bay – Bayan Öğretmenlerle Sohbet

İnternet dünyasında Gizliliğe önem veren siz değerli öğretmenlerimizi unutmadık. Sizler için oluşturduğumuz sohbet sitesinde sadece öğretmen sohbet odaları adı altında sizlerin sohbet edebileceği bir öğretmen sohbet odası oluşturduk. Okuldan eve geldiğinizde boş vakitlerinizi sanal dünyada yeni insanlar tanıyarak geçirmek isterseniz tam yerindesiniz. Sohbetyolu.net ailesi olarak her şeyi sizler için düşündük. Bu sayede onlarca insanlarla tanışıp sohbet edebilirsiniz. Üstelik görev yaptığınız hangi ilde olursanız olun tüm akıllı cep telefonlarından mobil sohbet imkânını kesintisiz ve kaliteli sohbet ederek yaşayın.

Sizlerde web sayfamızdan giriş yaparak site içerisinde ki kullanıcı kişilerle çevrim içi olarak canlı birebir tanışın. Sitemiz Mobil uyumlu olduğu için bağlantı sorunu yaşamayacaksınız. Düşme, kesintiye uğrama gibi konulara rastlamayacaksınız.
Öğretmenler odası için yapmış olduğumuz bu güzel sohbet odalarında artık günün stresini atıp meslektaşlarınızla tanışma imkânına sahip olacağınızdan eminiz. Sitemizi denemek isterseniz Sohbete giriş kısmından bir kullanıcı ( takma isim ) rumuz belirleyerek giriş yapın. Bu ana sizlerde ortak olun.
Kuruşlumuzdan bu yana kamu personeli için çeşitli platformlarda yerimizi almaktan ve size böyle bir ortamı sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca sitemizde öğretmenler günü için paylaşım yaptığımız şiirlerimizi de okuyabilirsiniz.
Biricik Öğretmenim
Hep okulda geçirsem günleri, geceleri,
Daha erken öğrensem harfleri, heceleri.
Sende saklı bulunan o güzel bilgileri,
Ben de almak isterim biricik öğretmenim.
Öpmek istiyorum hep o şefkatli elleri.
Yerimde sayıyordum alıp geçtin ileri.
Bana hep sen öğrettin o güzel bilgileri.
Benim bilgi kaynağım, sevgili öğretmenim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar