Mobil Sohbet

Ana Sayfa / Mobil Sohbet

Mobil Sohbet

admin     11-08-20     Genel     Mobil Sohbet     205 Defa Okundu

Dünyada birbirinden benzersiz yüzlerce değişik tarzlarda Mobil Sohbet şablonlarıda Sohbet siteleri vardır. Bunlardan en eskisi ise Mirc siteleridir. Eski sohbet kullanıcıları mirc sohbet sesli odalarını çok iyi bilirlerki mirc’de sadece insanlar ile metin sohbet, yazılı chat şeklinde chat yapılır. Bunların yanı sıra 1995 yıllarında boy gösteren ”sohbet” siteleri olmuş ve o yılladan beri hala çok popüler kullanıcısı olan bu siteler chat için gayet ideal web siteleri olmuşlardır.

Dünyada gelişen internet teknolojileri chat yapmayıda çokca kolaylaştırmıştır.. Kameralı sohbet siteleri ile birlikde gelen bir başka chat ortamı sunan sitelerden digeride (sohbet) siteleri olmuştur. Son teknoloji ürünü olan chat odaları en gözde arkadaşlık ve chat siteleri olmuştur. chat web sayfaları ve sohbet panellerini diğerlerinden ayıran çok özellikleri vardır en basiti bu siteler devamlı güncellenip yeni çıkan teknolojiyi hemen siteye eklemektedirler.sohbet ile sohbet odalarında yapılabilmekle birlikde özel odalarda kişisel sohbet yapma imkanıda vardır….

Son yıllarda yani 2011 yılı başında avrupada yıldızı parlayan bir chat biçimide (Chatroullette) yabancı bir isim bu isim sitenin adıdır. Site oldukca fazla kullanıcıya sahiptir. Çümkü genel bir ülkeye hitap etmiyor ingilizce olan yazılım tüm dünyada insanların yabancılar ile sohbet etmesini sağlıyor.
Bir diger sitede yine Chatroulette gibi aynı zaman içerisinde pyasaya çıkan ve neredeyse aynı özellikleri taşıyan =Omegle= web sitesidir. Peki nedir diyecek olursanız bu iki sitede insanların arkadaş olması güzel sohbetler yapması mümkün değildir. Çünkü (Chatroulette, Omegle) sitelerinde mirc sitesinde veya chat sitesinde bulunan görevliler gibi site içerisinde sohbet ortamını koruyacak görevliler olmaması dolayısı ile insanlar karşı cinsellik ile cinsel sohbet, erotik chat yapmak istiyorlar. Böyle iki değişik ülkeden katılan insanlar cinsel görüntülerini web kamerası ile karşı tarafa iletmektedirler. Bence bu sitelerden uzak durulması gerekir biz Türküz, Müslümanız Türk insanına bu tür ahlaksız sitelerde vakit geçirmek yakışmaz…

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown