Sohbete Bağlan

Mobil Sohbet


Mobil Sohbet

Dünyada birbirinden benzersiz yüzlerce değişik tarzlarda Mobil Sohbet şablonlarıda Sohbet siteleri vardır. Bunlardan en eskisi ise Mirc siteleridir. Eski sohbet kullanıcıları mirc sohbet sesli odalarını çok iyi bilirlerki mirc’de sadece insanlar ile metin sohbet, yazılı chat şeklinde chat yapılır. Bunların yanı sıra 1995 yıllarında boy gösteren ”sohbet” siteleri olmuş ve o yılladan beri hala çok popüler kullanıcısı olan bu siteler chat için gayet ideal web siteleri olmuşlardır.

Dünyada gelişen internet teknolojileri chat yapmayıda çokca kolaylaştırmıştır.. Kameralı sohbet siteleri ile birlikde gelen bir başka chat ortamı sunan sitelerden digeride (sohbet) siteleri olmuştur. Son teknoloji ürünü olan chat odaları en gözde arkadaşlık ve chat siteleri olmuştur. chat web sayfaları ve sohbet panellerini diğerlerinden ayıran çok özellikleri vardır en basiti bu siteler devamlı güncellenip yeni çıkan teknolojiyi hemen siteye eklemektedirler.sohbet ile sohbet odalarında yapılabilmekle birlikde özel odalarda kişisel sohbet yapma imkanıda vardır….

Son yıllarda yani 2011 yılı başında avrupada yıldızı parlayan bir chat biçimide (Chatroullette) yabancı bir isim bu isim sitenin adıdır. Site oldukca fazla kullanıcıya sahiptir. Çümkü genel bir ülkeye hitap etmiyor ingilizce olan yazılım tüm dünyada insanların yabancılar ile sohbet etmesini sağlıyor.
Bir diger sitede yine Chatroulette gibi aynı zaman içerisinde pyasaya çıkan ve neredeyse aynı özellikleri taşıyan =Omegle= web sitesidir. Peki nedir diyecek olursanız bu iki sitede insanların arkadaş olması güzel sohbetler yapması mümkün değildir. Çünkü (Chatroulette, Omegle) sitelerinde mirc sitesinde veya chat sitesinde bulunan görevliler gibi site içerisinde sohbet ortamını koruyacak görevliler olmaması dolayısı ile insanlar karşı cinsellik ile cinsel sohbet, erotik chat yapmak istiyorlar. Böyle iki değişik ülkeden katılan insanlar cinsel görüntülerini web kamerası ile karşı tarafa iletmektedirler. Bence bu sitelerden uzak durulması gerekir biz Türküz, Müslümanız Türk insanına bu tür ahlaksız sitelerde vakit geçirmek yakışmaz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar