Sohbete Bağlan

admin Ağustos 17 2020 , Genel

Mobil Chat


Mobil Chat

Bir mobil chat odası, bir Web sitesi, bir Web sitesinin parçası, ya da gerçek zamanlı iletişim kurmak için ortak bir ilgi ile kullanıcı toplulukları için bir olanak sunmaktadır. Online gibi çevrimiçi bir hizmet parçasıdır. Forum ve tartışma grupları, göre, kullanıcıların mesaj izin ama interaktif mesaj kapasiteye sahip değildir. En çok sohbet odaları kullanıcılar herhangi bir özel yazılım olması gerekmez, bu tür İnternet  Chat  olarak yapmak olanlar, kullanıcılar internetten indirebilirsiniz sağlar.

Oda kullanıcıların tercih sohbet odası kayıt Chat, bir kullanıcı adı ve şifre seçin ve (çoğu site birden çok sohbet odaları var) bir odaya giriş yapın. Sohbet odası içinde, genellikle de uyarılırsınız Şu an insanların bir listesi var

Bir sohbet odasına girdiğini. Mobil Sohbet için, kullanıcılar bir metin kutusuna bir mesaj yazın. Mesaj büyük ortak mesajı alan ve diğer kullanıcıların cevap olarak hemen göze çarpıyor. Kullanıcılar, sohbet odaları girip olarak bilinen bir uygulama herhangi bir göndermeden mesajları okuyabilir gözlemliyor .

Sohbet odası mesajları kendiliğinden ve anında görünür olduğu için, ya da kasıtlı olabilir veya olmayabilir istismar için bir potansiyel mevcuttur. Site (sık sorulan sorular sonrası genellikle ev sahipliği örneğin bir odaya girdiğinizde, kendinizi tanıtan bir soru ya da belirli bir kullanıcı yanıt yönlendiriyorlar zaman açıkça ifade ve yıkıcı raporlama gibi uygun sohbet odası davranış, kullanıcıların rehber için) listesi Kullanıcılar, örneğin. Yıkıcı kullanıcılar sözlü, diğer sohbet kötüye konuşma tekeline, hatta sadece defalarca konuşmaya aynı kelime veya kelime grubu olarak bilinen bir uygulama (çok hoş karşılanmaz) yazarak devre dışı bırakabiliriz kaydırma .

Sohbet odaları insan çaba veya ilgi hemen her yönü üzerinde odaklanan bulunabilir: örneğin klasik filmler dayalı mevcut topluluk, vardır. Yahoo gibi çeşitli siteler, siteleri sohbet bir dizin sağlar. Bu kendi sohbet odası oluşturmak için gerekli adımları MSN Web Toplulukları, rehber kullanıcılar Diğerleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar