Sohbete Bağlan

admin Ağustos 17 2020 Genel

Mirc Sesli Chat


Mirc Sesli Chat

Mirc chat odalarını internet kullanan bir çok kişi bilir. İnternetin Türkiye’de yeni yaygınlaştığı ilk zamanlarda gençlerin internet kafelerde  en çok takıldıkları program olan mirc tüm her kezin en çok ziyaret ettiği chat sitesi haline gelmiş ve hala çok uzun yıllar geçmesine rağmen popilerligini yitirmemiş sabit kullanıcılarını korumakta teknolojinin ilerlemesi ile eski bir chat platformu olan mirc hala ayakta kalmayı başarmış bir markadır..

Türkiye’de sesli chat sitelerinin ve görüntülü kameralı chat sitelerinin yaygınlaşması ile azda olsa kullanıcı kaybı yaşamış mirc chat odaları artık yerini yavaş, yavaş sesli chat sitelerine bırakıyor gibi görünüyor ama ben inanıyorum ki mirc öyle kolay kolay yıkılacak bir kuruluş değil belki şu zamanlarda yazılım aşamasında olabilir ama çok güzel bir sohbet imkanı sunan yazılımlarını çıkartacaktır. Yani teknolojinin gerisinde kaldık devrimiz bitti gibi bir söz olamaz Mirc yılların en kaliteli sohbet sitesidir yazılımıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar