Mirc Sesli Chat

Ana Sayfa / Mirc Sesli Chat

Mirc Sesli Chat

admin     17-08-20     Genel     Mirc Sesli Chat     82 Defa Okundu

Mirc chat odalarını internet kullanan bir çok kişi bilir. İnternetin Türkiye’de yeni yaygınlaştığı ilk zamanlarda gençlerin internet kafelerde  en çok takıldıkları program olan mirc tüm her kezin en çok ziyaret ettiği chat sitesi haline gelmiş ve hala çok uzun yıllar geçmesine rağmen popilerligini yitirmemiş sabit kullanıcılarını korumakta teknolojinin ilerlemesi ile eski bir chat platformu olan mirc hala ayakta kalmayı başarmış bir markadır..

Türkiye’de sesli chat sitelerinin ve görüntülü kameralı chat sitelerinin yaygınlaşması ile azda olsa kullanıcı kaybı yaşamış mirc chat odaları artık yerini yavaş, yavaş sesli chat sitelerine bırakıyor gibi görünüyor ama ben inanıyorum ki mirc öyle kolay kolay yıkılacak bir kuruluş değil belki şu zamanlarda yazılım aşamasında olabilir ama çok güzel bir sohbet imkanı sunan yazılımlarını çıkartacaktır. Yani teknolojinin gerisinde kaldık devrimiz bitti gibi bir söz olamaz Mirc yılların en kaliteli sohbet sitesidir yazılımıdır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown