Kolay sohbet

Ana Sayfa / Kolay sohbet

Kolay sohbet

admin     01-06-20     Genel     Kolay sohbet     103 Defa Okundu

Kolay Sohbet

 

Sitemizin Kolay sohbet odalarında, küfür etmek, reklam atmak, din dil ırk ayrımı yapmak, siyaset, argo, cinsel içerik insanları küçük düşürücü ve alaylar davranışlar kesinlikle yasak olup aynı zamanda ban sebebidir.
Özellikle belirtmek isteriz ki belirlenmiş olan bu kurallar kullanıcılarımızı sıkmak ve sıkıcı bir ortam yaratmak için belirlenmiş kurallar olmayıp, daha seviyeli kolay sohbet ve keyifli eğlenceli ve kaliteli bir ortam oluşturabilmek adına belirlenmiştir.

Makalemizin son bölümüne gelirken, ilk defa bir sohbet sitesine giriş yapan kullanıcılarımıza yer vermek istiyorum.  Değerli kullanıcılarımız; sizlere hiçbir sınırlandırma getirmeyen tamamen ücretsiz olan ve aynı anda dilediğiniz kadar kişi ile yazılı ve sohbet edebilirsiniz. Sohbet odalarımıza bağlanabilmek için tek yapmanız gereken bilgisayarınıza Sohbetyolu.Net Script programını yüklemektir…
Kolay Sohbet Odaları ile bağlantıya geçmek için geçerli olan Mirc denetimi üzerine yazılmış tamamen zararsız bir sohbet script programı olup virüs ve tr ojen gibi herhangi bir zararlı içerik içermez. Bu bilgilendirmeyi özellikle yapıyoruz çünkü ilk kez karşılaşan birçok kullanıcı script’i virüs sanıp korkarak çıkış yapmaktadırlar.

Korkmanıza gerek olmayıp rahatlıkla yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yükleme işlemini gerçekleştirdikten Sohbet Bağlan butonuna tıklayarak sonra otomatik olarak odalarımıza bağlanacaksınız. Odalarımıza giriş yaptıktan sonra kolay sohbet ile doyulmaz keyif ile karşı karşıya kalacaksınız

 

Kolay Sohbet Odaları

 

Kolay Sohbet odaları şarkı eşliğinde geyik yapmak yarışmalar düzenleyip yarışmak şiir geceleri hazırlamaktır. İzdivaç programları sunmak gibi yazılı olarak ile her kesime hitap eden bu platforma Chat sitesi denilmektedir.
Bu amaç için düzenlenen bu Chat sitelerini insanlar farklı emelleri alet etmekte. Chat sitesi adı altında insanlık dışı şeyler ile karşılaşmaktayız, örneğin (artılı on sekiz) li siteler onlara insan demek bile yanlıştır. Hiç utanma hayâ kalmamış bu mahlûkatlardı camda Show yapmalar küfürlü hep belden aşağı muhabbetler vb. daha birçok şey.

Bu tür zihniyetler yüzünden bütün Chat sitelerinin formatı kötü bölünmekte, oysa edebi ile takılan, sırf sıkıntıdan Kolay sohbet edecek dertleşecek arkadaşlar edinip yalnızlığını paylaşmaktır. Sitelere giriş yapıp üslubuyla takılıp tadını kaçırmadan saygı sevgi çerçevesi içinde takdir edilecek şahsiyetlerde vardır.

sohbet sitelerine takılan her kişiye aynı kefeye koymayıp kişiden kişiye farklı karakterler olduğunu kabullenip değerlendirirken o anlamda notumuzu verelim.

Bu mantıkla hareket edilip insanına göre değer verilip öyle davranılırsa mobil sohbet her zaman kalitesinden ödün vermeyip, sanal âlemde sohbet ve paylaşım merkezleri arasında her zaman halay başı çekeceğini vurgulamak isterim. Tüm sohbet sevenlerin bu konuya gereken ilgi ve alakayı gösterip ona göre sahip çıkmasının kişisel sanal dünyasına bir borcu olduğunu bilmesi gerekir. Her sohbet Chat kullanıcısı borcunu ödesin benden söylemesi bakın yoksa faiz uyguluyorlar

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Mobil Sohbet - Sohbet Odaları - Sohbet -