Sohbete Bağlan

admin Ağustos 17 2020 Genel

Kameralı Chat


Kameralı Chat

Ben internet ilişkiler benim için değildi belki düşünürdüm çünkü, bir kişi hakkında bir fantezi kadar bina ya da onların beklentilerini kısa düşen inciniyor çünkü Normalde, gerçekten, yer aldık olmazdı. ama hissediyorum bu adam farklı.

Biliyorum, aslında bizzat onunla hiç karşılaşmadım, ama biz video kameralı ve sesli sohbet aracılığıyla konuşan kaç saat (neredeyse hergün bazen çok, pek çok saat) geçirdim.

Ben biraz biz messenger ses daha fazla kullanın çünkü biz bizzat karşılaştığımız zaman birbirleri hakkında yanlış bir fikir olabileceğini sohbet endişeliyim. manifatura veya kameralı chat ile bir şey, ya da sesle çekim isteyebilir rahatsız edici şekilde birinin üzerine almak yapmadığından, bu nedenle onların anlam olarak daha fazla kendi yorumuna konu’s.

Ama bunun dışında, ben sadece o gerçekten harika. Ben o sesleri nasıl görünüyor, o kadar tatlı ve sevecen’s gibi. Biz sadece her şeyi daha çok konuşmak. Biz “seni seviyorum” ya da böyle bir şey ikimiz de muhtemelen yapamaz katılıyorum çünkü söylemek asla gerçekte kişi kadar olduğunu.

Ben sadece o düşündüğümden daha erken ve ben gerçekten korkuyorum, sonra tekrar geliyor bu sözcük var. Ben sadece bu yüzden online alabilir ve onunla konuşun bilgisayara ev acele ay geçirdim. Şimdi değil şey onu ben birlikte onun adını ve benim doodle olduğunu söyledi. Bizi karikatürleri öpüşme ve evleniyor çizin.

Ben onunla olmanın, vb Açıkçası ben bu garip olurdu çünkü ben tanıştığımız bu şekilde hissedeceksiniz Ben bile bilmiyorum söyledim değil mutlu hissediyorum. Kalbimi kırdı bu adam önce aslında sağ, önce gerçek hayatta kişi tarihli var, ama bu heyecan henüz veya bu kişiye kadar, online olarak bir araya geldi Birinin güven olacağını hissettim.

Birinin kalma bıraktıktan sonra Aslında bir süre bir araya geldi ve ben sadece bu kişinin online tanıştığımda caizse benim dating “game face” yoktu, bu yüzden kolaylığı ile birlikte bize tıklayarak yardım düşünüyorum internet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar