islami Chat Dini Sohbet

Ana Sayfa / islami Chat Dini Sohbet

islami Chat Dini Sohbet

admin     22-08-20     Genel     islami Chat Dini Sohbet     114 Defa Okundu

islami Chat Dini Sohbet sesli sohbet odalarımız sitemiz içerisinde mevcut’tur. Huzurda islam odasını ilahi ve sesli dini chat ve sohbetler yapmanız için açılmıştır. Müslüman kardeşlerimizden tek ricamız islam nuru odamızda argo kelimeler kesinlikle kullanmasınlar. İlahiler dinletebilir ve dinleyebilirsiniz normal sohbetler kesinlikle yasaktır.

İslam odamız harici bütün odalarımızda kameralarınızı açabilirsiniz. Emin olunki huzur büyüklerimizin dediği gibi islamda sizlerinde bu odamız içinde bütün sıkıntılarınızdan arınacağınıza eminim Allah’ın selamını hiç birzaman insanlar üzerinden eksik etmeyinizki insanların hoş görüsüyle karşılaşasınız.

Tüm müslaman aleminin sesli dini chat ve sohbet,lerini yapacağı odamızda güvenlik ve huzurlu bir ortamın yaşanması için görevlilerimiz bulunmaktadır. Yapılacak olan yanlışlarda yetkililerimiz yanlış tavırlar sergiliyen kişilere engeller atmaktadır. Ailenizle dini konularınızı konuşabilirsiniz ve insanların sizin konulardan ders almasına yardımcı olabilirsiniz. Yaradanımızın selamı üstünüzden eksik olmasın Rabbime emanetsiniz hoşçakalın.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown