Sohbete Bağlan

admin Ağustos 22 2020 , Genel

islami Chat Dini Sohbet


islami Chat Dini Sohbet

islami Chat Dini Sohbet sesli sohbet odalarımız sitemiz içerisinde mevcut’tur. Huzurda islam odasını ilahi ve sesli dini chat ve sohbetler yapmanız için açılmıştır. Müslüman kardeşlerimizden tek ricamız islam nuru odamızda argo kelimeler kesinlikle kullanmasınlar. İlahiler dinletebilir ve dinleyebilirsiniz normal sohbetler kesinlikle yasaktır.

İslam odamız harici bütün odalarımızda kameralarınızı açabilirsiniz. Emin olunki huzur büyüklerimizin dediği gibi islamda sizlerinde bu odamız içinde bütün sıkıntılarınızdan arınacağınıza eminim Allah’ın selamını hiç birzaman insanlar üzerinden eksik etmeyinizki insanların hoş görüsüyle karşılaşasınız.

Tüm müslaman aleminin sesli dini chat ve sohbet,lerini yapacağı odamızda güvenlik ve huzurlu bir ortamın yaşanması için görevlilerimiz bulunmaktadır. Yapılacak olan yanlışlarda yetkililerimiz yanlış tavırlar sergiliyen kişilere engeller atmaktadır. Ailenizle dini konularınızı konuşabilirsiniz ve insanların sizin konulardan ders almasına yardımcı olabilirsiniz. Yaradanımızın selamı üstünüzden eksik olmasın Rabbime emanetsiniz hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar