IRC Chat

Ana Sayfa / IRC Chat

IRC Chat

admin     17-08-20     Genel     IRC Chat     89 Defa Okundu

IRC Chat tamamen birbirinden ayrı birçok ağları vardır. Bazı popüler ağları Undernet, EFnet ve DALnet içerir. Eğer IRC biriyle sohbet etmek istiyorsanız, her ikinizin de aynı ağda olduğundan emin olmalısınız (siz belirleyebilir ve her zaman başlangıç IRC programını değiştirmek.)

IRC çok az kuralları vardır. İstediğiniz hemen hemen herkes için istemek çok fazla bir şey söylemek için izin verilir. Örneğin, AOL üzerinde iseniz ve birisi sizi rahatsız ediyor, siz AOL şirketine bu ekran adını rapor olabilir. IRC üzerinde yüksek otorite yoktur, ama bir eğer birisi canını sıkıyor kullanmak seçeneği görmezden hala var.

IRC muhtemelen yeni insanlarla tanışmak için en iyi yoldur. IRC kullanan çoğu insanlar çok samimi ve yardımsever.

Bir zamanlar bir IRC istemcisi programı ile bir IRC ağına bağlanmak, oda binlerce çoğu zaman (onlar, kanallar denir pound işareti ile tüm start [#]) hemen hemen her konuda ve farklı insanların on binlerce sohbet ile. Sen ve serbest zaman varsa oldukça sıkıldığını, IRC güzel bir sohbet yapmak için mükemmel bir yoldur.

Not: Ağ rağmen tek bir IRC üzerinde aynı anda bir rumuz kullanarak kişi olabilir, merkezi kayıt var hayır. Bu tesadüf saf gereğidir akla sadece online değil sen sen gibi takma aynı kullanılarak olabilir başkası. başkası olma yanlış için şansını azaltmak için takma benzersiz bir pick edin.
Programlar ve hizmetler yukarıda belirtilen sadece bir sohbet daha popüler yollardan birkaçı. birileri varsa, sohbet etmek için bu e-posta yoluyla kişiye ilk temas diliyorum. bir IM hizmeti veya sohbet kullanıyorsanız, onlara sorabilirsiniz. Onlar yukarıda bahsettiğim değil ki birini kullanarak olabilir mümkündür. web siteleri sürü de sohbetleri onları içine inşa etmişlerdir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown