Gabile Sohbet

Ana Sayfa / Gabile Sohbet

Gabile Sohbet

admin     23-08-20     Genel     Gabile Sohbet     162 Defa Okundu

Gabile sohbet ile tanımadığınız insanlarla cinsel iletişimler kurmak adına canlı Gabile edeceğiniz arkadaşlık sitesidir. Öncelikle yazili sohbetin tanımını yapmak isterim. Yazılı sohbet bir degerin bulunduğu yer Düzey anlamındadır. Yazılı sohbet insanların duygularını,düşüncelerini,hislerini bilgilerini karşıdaki Kişilerle paylaşmasıdır. Yazılı sohbet ,te bu duyguları,düşünceleri,bilgileri düzeyli bi şekilde aktarma eyleminede denir.

Kalbin fiilidir bir olmak ,beraber,arkadaş olmak,dost olmaktır.Şüphesiz bu eylemi uygular ken belli adabı vardır. Hem konuşmacı,hemde dinleyicinin şuursuz ve amaçsız rastgele yani düzeysizce yazılıchat Hem konuşmacıyı hemde dinleyici hoşnut etmemektedir. Canlı Gabile sohbet başarabilmek için öncelikle saygılı olmalı yız. Kendine saygısı olan kişi başkalarına da saygı duyar.Sevgili arkadaşlar elbette sanal bir ortamın içinde yazılı sohbet bulun maktayız. Ama bu ortam kişilerin niklerinden tutun yazdıkları yazılara kadar az çok karakterlerini yansıtmaktadır.

Bulundugumuz bu ortamda yazili sohbet yapabilmek elimizdedir.Öncelikle saygı.,dinlemeyi bilmeli.eleştirme de yapabilmeliyiz fakat seviyesi düzeyi olmalıdır.yazılı sohbet anında katılmadıgımız konular elbette olucak (çünki hepimiz farklı kişilikleriz,bireyleriz,görüş ve fikir açımız farklı olabilir)fakat eleştirilerimizi incitmeden, hakaret içermeden belli saygı ve saygı çercevesinde yapmalıyız.yazılı sohbet,te seviyeli dostluklar,arkadaşlıklar , belkide evlenecegimiz kişiyi bile bulabiliriz.

Neden olmasın Canlı Gabile sohbet Odaları nda dikkat edicegimiz konular içinde kişilerin hak ve hürriyetlerine zedeleyecek konuşmalardan kaçınmalı,din ve siyaset konularından uzak,ayrımcılık yapmadan yazilisohbet,imizi gerçekleştirmeliyiz. Nasılki Reel hayatımızda belli kurallarla yaşıyorsak sanaldada bu kur lara dikkat etmeliyiz

Teknolojinin getirdiği en güzel yenilik bence yazılısohbet ortamıdır.Tanımadığımız belki hiç karşılaşamıyacağımız kişileri tanıyoruz.Onlarla dostluk ,arkadaşlık kuruyor yeni yüzler görüyor ve bilgiler ediniyoruz.

Tabiki ilişkilerde yüzyüzelik önemli ama yazılanlarda bir şekilde insanların kişiliklerini ortaya koyuyor. Ne yaparsak yapalım yazdıklarımız, paylaştıklarımız, açtığımız konu başlıkları bizlerin karakterini ya da yaşam tarzını az çok ortaya koyuyor.

Belki yakın bölgelerde olsaydık hafta sonları görüşmek oturup bir bardak çay içmek isteyebileceğim çok kişi var. Birbirimizin yüzünü görmesekte aynı siyasi düşünceyi paylaşmasakta birimiz doğuda birimiz batıda olsa, burda ki binlerce kişi için farketmiyor bence. Gabile sohbet benim kişiliğime ve düşüncelerime saygı duyan herkesle iletişim kurabiliriz.Seviye ve saygı olduğu müddetçe insan her yerde konuşmaktan zevk alır.. Yani kısacası yazili sohbet sitemizde yapa bilirsiniz herkese seviyeli,Saygılı yazilisohbet dileriz saygılarımızla.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown