Chat Sohbet Siteleri Adsense

Ana Sayfa / Chat Sohbet Siteleri Adsense

Chat Sohbet Siteleri Adsense

admin     15-08-20     Genel     Chat Sohbet Siteleri Adsense     130 Defa Okundu

Adsense reklamlar ile chat siteleri degerlendirmesi.

Chat Sohbet sitelerinde sıklıklar adsense reklamları ile karşılaşıyorum kendi bir kaç chat sitemde de adsense reklamlarım bulunmakda kazanıyorumuyum derseniz aslında pekde kazandığım söylenemez. Adsense reklamlarımın bulunduğu chat sitemin günlük tekil hiti 1k üzeri olmasına rağmen öyle aham şaham bir para kazanamıyorum. Çünkü chat sitelerinde çıkan reklamlar çok ucuz içerikli reklamlar olması sebebiyle çok fazla para vermiyor.

Chat sayfalarından örnek veriyorum tıklama 100 civarı ve gelir en fazla 5-7 dolar arasında oluyor. Bir başka sağlık ve teknoloji sitem günlük her birinin tekil hiti 90-100 civarlarında ve ortalama yine her bir site 10-15 tıklama alıyorlar. Günlük kazancım ise 10-15 doları buşuyor. Oysaki chat sitesinin tekil hiti ve tıklaması ticari sitelere göre 10 kat daha fazlayken daha az kazanıyor.

Anlayacağınız gibi adsense de içerik çok önemli bir ünsur web sitesinden para kazanmak istiyorsanız. Chat sitesi veya arkadaşlık sitesinden kazanmak oldukca zor görünyor. Belki çok kazanan var ama ben aylardır gördügüm bu tabloyu sizinle paylaşmak istedim.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown