Sohbete Bağlan

Chat Sohbet Siteleri Adsense


Chat Sohbet Siteleri Adsense

Adsense reklamlar ile chat siteleri degerlendirmesi.

Chat Sohbet sitelerinde sıklıklar adsense reklamları ile karşılaşıyorum kendi bir kaç chat sitemde de adsense reklamlarım bulunmakda kazanıyorumuyum derseniz aslında pekde kazandığım söylenemez. Adsense reklamlarımın bulunduğu chat sitemin günlük tekil hiti 1k üzeri olmasına rağmen öyle aham şaham bir para kazanamıyorum. Çünkü chat sitelerinde çıkan reklamlar çok ucuz içerikli reklamlar olması sebebiyle çok fazla para vermiyor.

Chat sayfalarından örnek veriyorum tıklama 100 civarı ve gelir en fazla 5-7 dolar arasında oluyor. Bir başka sağlık ve teknoloji sitem günlük her birinin tekil hiti 90-100 civarlarında ve ortalama yine her bir site 10-15 tıklama alıyorlar. Günlük kazancım ise 10-15 doları buşuyor. Oysaki chat sitesinin tekil hiti ve tıklaması ticari sitelere göre 10 kat daha fazlayken daha az kazanıyor.

Anlayacağınız gibi adsense de içerik çok önemli bir ünsur web sitesinden para kazanmak istiyorsanız. Chat sitesi veya arkadaşlık sitesinden kazanmak oldukca zor görünyor. Belki çok kazanan var ama ben aylardır gördügüm bu tabloyu sizinle paylaşmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar