Sohbete Bağlan

admin Ağustos 26 2020 Genel

Canlı Sohbet Odaları


Canlı Sohbet Odaları

Bayan edebiyatının temelini Canlı sohbet Odaları  oluşturur. Yunan mitolojisinde Aşk ve seks tanrısı olarak bilinen  Eros sohbetin bayanların kalbinde yattığını ve bu süreçte aşkı tamamladığını savunur. Canlı sohbet kelimesinin tam olarak karşılığı; İnsanların karşılıklı olarak konuşması, birbirleri ile sorunlarını ve mutluluklarını paylaşmasıdır. Doğumumuzdan ölümümüze kadar olan süreçte bizi tamamlayan tek davranıştır canlı sohbet etmek. Kişiler arası yaklaşımın her zaman önlüğünü temsil etmiştir. Oysaki bunu çoğu zaman yaşayamamak ne kadar kötüdür bizler için.

İhtiyaçlarımız gereği sevinçlerimizi, mutluluklarımızı, günlük yaşamımızda gerçekleşen bütün gelişmeleri, karşılıklı olarak aktarabilmemizde sohbet bizler için her zaman tamamlayıcı olmuştur. Özellikle karşı cinse ilgimizi yansıtabildiğimiz en önemli aracı da olduğu kesin olarak kabul edilir. Cinsel dürtülerimizin hazzını yaşayabilmemiz açısında en önemli şeyin başlangıçta canlı sohbet etmekten ve karşımızdaki insanı bu şekilde etkileyebileceğimiz tüm insanoğlu tarafında da tescil edilmiştir.

Sıkıntı ve stresten uzak bir yaşamda olan herkes, canlı sohbet içerisinde yer almak istemektedir. Bunu kendilerine kazandırmak isteyen insanımız, kendilerine özgü çeşitli yollar geliştirmekte ve buna göre hareket etmektedir. Ancak burada sonuca ne kadar varıldığı dikkate alınırsa; istatistiksel araştırmalar arayışların %10 oranında kişilere mutluluk sağladığı sonucuna varmaktadır. İnsanların bu yönlü eğilimlerinin sonuca varmaları zor olduğu için daha çok haz duygusu yarattığı nedenini savunmaktadır. Hüsrana uğrama duygusunu alışkanlık haline getirmemiz, bizleri her zaman sohbet Dünyasından uzaklaştıracağı şimdiden bilinmelidir.

Şuan hayatımızın gereği mutlaka oluşan bir çevremiz ve buna ayak uyduran bir yaşamımız vardır. Ancak kendimizi farklı insanlar ile buluşturmak için büyük çaba harcarız ve farklı heyecanlar hissetmemiz için ise hayaller içerisinde sürüklenip gideriz. Bir toplum içerisinde yer alsak bile, her insanın birbirine yabancı olduğu her alanda görebilirsiniz. Dilediğimiz şekilde canlı sohbet odaları ile edebilmek için çekingelerimiz ve ön yargılarımız muhakkak vardır. Bunların aşılabilmesi için yapılması gereken bazı adap kuralları olsa dahi, yanlış anlaşılmalarında kaçınılmaz olacağını düşündüğümüzde, yine içimize kapanarak dürtülerimizi hapsetmiş olacağımız bir gerçektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar