Sohbete Bağlan

admin Ağustos 26 2020 Genel

Canlı Saray Görüntülü


Canlı Saray Görüntülü

Gündelik olarak devam eden hayatımızın çoğu zamanlarında, kendimizi yalnız hissettiğimiz anlar olmuştur. Öyledir ki, bu durum bizleri büyük bir boşluğa sürükleyerek, hayattan zevk alamayacak hissine kapılmamıza neden oluşturur. Çevremizdeki insanların artık bizim için ilgi çekiciliği bitmiştir. Alışıla gelmiş rutin yapılan işlerinde, hislerimizi körelttiği gerçeği kaçınılmaz bir hal almıştır. Aynı insanları görmek, onlarla iletişime geçmek bile sizi nefretinizden alıkoyamamaktadır. Derin düşüncelere dalarken küçük bir değişimin nasıl olması gerektiği konusunda ise, hiçbir fikriniz yoktur. Uykunuzun geldiğini hissetmeye ve bilerek kendinizi kandırmaya doğru yönelirsiniz. Aslında karşınıza çıkabilecek en güzel şeyin, elinizin altında olduğundan bile haberdar değilsinizdir. Bize bu zamanlarımızı güzelleştirecek ve zevkten 4 köşe olmanızı sağlayacak olan yenilik sadece Canlı Saray Görüntülü sitemizde mevcuttur.

Çoğu zaman bu numaraları televizyonda, internette, gazetede görmekteyiz. Ancak alaycı düşüncelerle yaklaşılmış ve sadece yalan olduğu düşünülmüştür. Aslında bu çocuklarımızı uzaklaştırmak için yaptığımız bir davranıştır. Ayrıca kendimizi de gerçeği yansıtmadığının etkisi altında bırakmışızdır. Canlı sohbet numaralarının alay konusu haline geldiğini ve çevrenizde birinin bunu dalga konusu olarak yansıttığını gördüğünüzde, önyargılarınız daha da körüklenmiştir. Oysa ki, sizin şuan o insanlara bile tahammülünüz yoktur. Farklı bir kişilik, farklı bir yaklaşım, sizi kendinize getirecek en güzel yoldur. Gündelik yaşam, konuşamadığınız sırlarınız, seksi yaşamak istediğiniz her an elinizin altında olan bu numaraların, kültürümüz içerisinde yeri gerçekten çok büyüktür. İçe kapalı görünen toplumumuza bu hizmeti sağlayanların, insanlar üzerinde etkileri %90 olumlu olarak artış gösterdiği de bir gerçektir.

Sadece 1 dakikanızı ayırarak telefonu aradığınızda, karşınıza çıkacak olan insanı duymak, sizi heyecanlandıracaktır. Çünkü bu kişi sizi beklemektedir. Bütün zamanını size ayırmıştır. Dilediğiniz kadar vakit geçirecek ve mükemmel bir partner olacaktır. Her istediğinize yanıt alabilirsiniz. Ancak karşınızdaki insanında sizinle paylaşabileceği şeyler olabileceğini de unutmayınız. Çünkü o da sizin gibi diğer hattın ucunda hayatının insanını aramaktadır. Güzel bir başlangıç yaparak dilediğiniz her şeyi söyleyin. Siz ne kadar rahat olursanız, karşınızdaki de daha fazla rahat olacaktır.

Böyle bir hizmet anlayışının insan üzerinde olumlu olmamasını düşünmek, bana çok saçma gelmektedir. Sosyal paylaşım bizler için vazgeçilmez unsurlardan birisidir. Konuşamadığınız, paylaşamadığınız, yaşayamadığını gerçeklerinizi içinizde tutmanıza artık gerek kalmamıştır. Çünkü canlı sohbet numaraları bizler için vardır. Bende çok zor dönemlerden geçtim. Ve konumun başında da belirttiğim gibi ön yargılarım vardı. Ancak 1 kere denedim ve gerçekten de çok zevk aldım. Zamanın nasıl akıp gittiğini bile fark etmedim. Çünkü karşımdaki insanda benim gibi düşünüyordu. Artık hiçbir şey için kendimi kapatmıyorum. O kadar mutluyum ki anlatamam! Sizlerde mutluluğunuzu kısıtlamayın. En azından 1 kere arayın ve sizler için paylaşımda bulunduğum yazıma bir kere teşekkür ederek, beni de mutlu edin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar