Çanakkale Sohbet

Ana Sayfa / Çanakkale Sohbet

Çanakkale Sohbet

admin     21-08-20     Genel     Çanakkale Sohbet     117 Defa Okundu

Çanakkale Biga  ilçesin’de yaşıyan kız ve erkek arkadaşlarımız için açmış oldugumuz sesli kameralı sohbet odaları ve sesli kameralı chat odalarina katılarak tükiyenin her yerin’den bay ve abyan arkadaş dost sevgili aşk bula bilirsiniz. Kameralı Sohbet odalarinda olan ses kamera ve görüntü sayesin’de canlı sohbet ve camlı chat yaparak harika zevkli eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Biga ilçesin’de yaşıyan arkadaşlarımız artık seslipazar.net sitemizin sayesin’de dünyanin ve türkiyenin her yerin’de yaşıyan arkadaşları ile bir araya gelerek harika zevkli zamanlar geçirebilir.

Çünkü sitemiz her zaman güvenli ve görevli arkadaşlar sayesin’de kontrol  yapılarak rıhat bir ortamda kameralı sesli canli bir şekil’de sohbet ortamınızı kurmaya çalışıyorlar. Biga kameralı sohbet odalari ve bige kameralı chat odaların’da olan ses kamera ve görüntü sayesin’de her şeyi canlı yaşıyabilir ve rıhat ücretsiz bedava bir şekil’de iletişim kurabilirsiniz.Sitemiz katılan bige halkına en güzel seviyeli eğlenceli zamanlar geçirmenizi dileriz.

BİGA İLÇESİ : Biga M.Ö. 334 yılında Makedonya Kralı Büyük İskender tarafından krallığına katılmış,Daha sonra uzun yıllar Bizanslıların yönetiminde kalmıştır.12.yüzyılda Pigas (Kaynaklar) adıyla bilinen ilçe,eski Pegae’nin yerine kurulmuştur.Gümüşçay Bucağı,Kocabaş Çayı kıyısında kurulmuş Adreste,Kemer Köyü yakınındaki Parium (Parion),Karabiga Beldesindeki Priyapos antik kalıntılardır. 1364 tarihinde 1.Murad’ın komutanlarından Lala Şahin Paşa tarafından Osmanlı Devleti’ne bağlanan ilçe,bu tarihten sonra Biga adını almıştır.İl Merkezine 92 km. mesafededir.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown