Sohbete Bağlan

Çanakkale Sohbet


Çanakkale Sohbet

Çanakkale Biga  ilçesin’de yaşıyan kız ve erkek arkadaşlarımız için açmış oldugumuz sesli kameralı sohbet odaları ve sesli kameralı chat odalarina katılarak tükiyenin her yerin’den bay ve abyan arkadaş dost sevgili aşk bula bilirsiniz. Kameralı Sohbet odalarinda olan ses kamera ve görüntü sayesin’de canlı sohbet ve camlı chat yaparak harika zevkli eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Biga ilçesin’de yaşıyan arkadaşlarımız artık seslipazar.net sitemizin sayesin’de dünyanin ve türkiyenin her yerin’de yaşıyan arkadaşları ile bir araya gelerek harika zevkli zamanlar geçirebilir.

Çünkü sitemiz her zaman güvenli ve görevli arkadaşlar sayesin’de kontrol  yapılarak rıhat bir ortamda kameralı sesli canli bir şekil’de sohbet ortamınızı kurmaya çalışıyorlar. Biga kameralı sohbet odalari ve bige kameralı chat odaların’da olan ses kamera ve görüntü sayesin’de her şeyi canlı yaşıyabilir ve rıhat ücretsiz bedava bir şekil’de iletişim kurabilirsiniz.Sitemiz katılan bige halkına en güzel seviyeli eğlenceli zamanlar geçirmenizi dileriz.

BİGA İLÇESİ : Biga M.Ö. 334 yılında Makedonya Kralı Büyük İskender tarafından krallığına katılmış,Daha sonra uzun yıllar Bizanslıların yönetiminde kalmıştır.12.yüzyılda Pigas (Kaynaklar) adıyla bilinen ilçe,eski Pegae’nin yerine kurulmuştur.Gümüşçay Bucağı,Kocabaş Çayı kıyısında kurulmuş Adreste,Kemer Köyü yakınındaki Parium (Parion),Karabiga Beldesindeki Priyapos antik kalıntılardır. 1364 tarihinde 1.Murad’ın komutanlarından Lala Şahin Paşa tarafından Osmanlı Devleti’ne bağlanan ilçe,bu tarihten sonra Biga adını almıştır.İl Merkezine 92 km. mesafededir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar