Sohbete Bağlan

Azerbaycan Sohbet


Azerbaycan Sohbet

Azerbaycan Sohbet sesli sohbet siteleri ve diğer google çalışması yapan siteler gogole nin güncellemesinin yaklaşması nedeni ile googlede yaşanılan çaklantı sitelerimizin bir kaynolup bir ortaya çıkmasına neden oluyor. normalde 3 ayda bir güncelleme yapılan google bu güncellemeyi bir hayli geciktirdi.

Bizim sitemiz olan sirine.net de bu gün itibari ile aramasında googlede yerini kaybetmiştir.Google güncellemelerini bekliyoruz ümit ediyoruz ki aramasında eski yerini alacağından eminiz.Google çalışmalarımıza aralıksız devam ettiğimiz Sohbetyolu.net ve diğer sitelerimiz ile googlenin güncellemesini sabırsızlıkla bekliyoruz. 

sesli sohbet aramasında ve diğer sitelerimizle diğer aramaalrda googlede tekrar eski yerimize geleceğimizi düşünüyoruz. Azeri Sohbet siteleri de bu dalgalanmadan etkilendi ve sitelerinin çoğu şuan kendi aramalarında bile googlede yer almamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbetin en güzel ve en tatlı ortamına sizde eşlik edip, tadını çıkartabilirsiniz.
Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.

Copyright 2020 2022 © Tüm hakları saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com
rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri esenyurt korsan taksi - başakşehir korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar