Azerbaycan Sohbet

Ana Sayfa / Azerbaycan Sohbet

Azerbaycan Sohbet

admin     21-08-20     Genel     Azerbaycan Sohbet     172 Defa Okundu

Azerbaycan Sohbet sesli sohbet siteleri ve diğer google çalışması yapan siteler gogole nin güncellemesinin yaklaşması nedeni ile googlede yaşanılan çaklantı sitelerimizin bir kaynolup bir ortaya çıkmasına neden oluyor. normalde 3 ayda bir güncelleme yapılan google bu güncellemeyi bir hayli geciktirdi.

Bizim sitemiz olan sirine.net de bu gün itibari ile aramasında googlede yerini kaybetmiştir.Google güncellemelerini bekliyoruz ümit ediyoruz ki aramasında eski yerini alacağından eminiz.Google çalışmalarımıza aralıksız devam ettiğimiz Sohbetyolu.net ve diğer sitelerimiz ile googlenin güncellemesini sabırsızlıkla bekliyoruz. 

sesli sohbet aramasında ve diğer sitelerimizle diğer aramaalrda googlede tekrar eski yerimize geleceğimizi düşünüyoruz. Azeri Sohbet siteleri de bu dalgalanmadan etkilendi ve sitelerinin çoğu şuan kendi aramalarında bile googlede yer almamaktadır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown