Ankara İslami Sohbet

Ana Sayfa / Ankara İslami Sohbet

Ankara İslami Sohbet

admin     22-08-20     Genel     Ankara İslami Sohbet     138 Defa Okundu

Gelişen dünyada her gecen zaman dahilinde kendini geliştirmek olan çevremizde sanal ortamlarinda değişime uğramasini görmezden gelemeyiz, insanlarin birbirlerine ulaşmasi icin günlerce yürüdüğü cami ve cemaatlar neredeyse yok gibi artik gerek akraba gerekse dost olan insanlar islam odamizda dilediği saatte buluşup Ankara İslami Sohbet ile kendilerine hic bir engel koyulmadiği sistemimizde onlarin sesli dini sohbet yapmalari seslerini duyurmalari bir insanin daha hidayete ermesi bizlere gurur olarak yeter artar bile onun icin Sufi ve sofi kardeşlerimize islam odamizda bulunup ortami görmeleri konusunda israrciyiz ki onlara bu hizmeti
sağlamak bizim icin onurdur.

Sistemimizdeki Sesli Dini Sohbet odasinda Mikrafonla saatlerce konuşmak dahi tamamen ucretsiz ve karşılıksızdir. Mikrafonda Sesli Kur-an – Canlı İlahi – Seviyeli Sohbet edebilir birbirinizi duyup doyasiya eğlenip mutlu olabilirsiniz.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Sohbetyolu.Net

Sitemizde Bayanlarla Sohbet edebilir. Mobil Sohbet Odaları ile istediğiniz gibi Kolay Chat yapabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Kesinlikle ücretsiz olan bu platform sizlerin rahat ve huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeniz için Tasarlanmıştır..

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

Sohbet Odaları - Sohbet - Chat - Almanya Sohbet - CopyRight © 2020 - Created SEO By Takedown